top of page

About Us

beauty-portrait-ginger-woman-with-long-hair-posing-with-green-leaf.jpg
Krem doku

Let’s Work Together

AvA Biocosmetics ürünleri, eğitim, bilim, doğa ve arge tecrübesinin bir araya gelişi ile ortaya çıktı...

Web sitemize hoş geldiniz! Adım Dr. Alime Gül, Biyomühendislik alanında Yüksek Lisans ve Doktora derecesine sahip Gıda Mühendisiyim. İnsanların sağlığını ve esenliğini iyileştirmek için doğanın armağanlarını kullanmak konusunda her zaman tutkulu olmuşumdur.

 

Akademik ve profesyonel kariyerim boyunca aromaterapi, bitkisel takviyeler ve doğal ürünler üzerine çalıştım. Bu bileşenlerin stres ve kaygıyı hafifletmekten bağışıklık fonksiyonunu güçlendirmeye ve güzelliği artırmaya kadar vücut ve zihin üzerinde nasıl güçlü etkileri olabileceğini ilk elden gördüm.

 

Bu bilgi ve deneyimle, doğal içeriklere olan tutkumu formülasyon konusundaki uzmanlığımla birleştirerek bir dizi doğal kozmetik ürün üretmeye karar verdim. Amacım,  kimyasal bileşenler ve katkı maddeleri içeren geleneksel güzellik ürünlerine güvenli, etkili ve sürdürülebilir alternatifler sunmaktır.

Tüm ürünlerim, etik ve çevreye duyarlı tedarikçilerden temin edilen en yüksek kalitede doğal içeriklerle, hijyenik şartlarda özenle üretilmektedir. Cildimize sürdüklerimizin yediklerimiz kadar önemli olduğuna inanıyorum ve sağlığımızdan veya gezegenin esenliğinden ödün vermeden cildi besleyen ve koruyan ürünler üretmeye çalışıyorum.

Web sitemi ziyaret ettiğiniz ve doğal güzelliği ve sağlığı teşvik etme misyonumu desteklediğiniz için teşekkür ederim. Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Güvenle kullanın 🌿

Dr. Alime Gül

bottom of page